W co wyposażone są pokoje Dąbki?

Wynajmując pokoje Dąbki i dom na plaży, zyskujesz znacznie więcej miejsca niż w hotelu. W domu na plaży można znaleźć pokoje dla prawie każdej osoby, podczas gdy w hotelu może być konieczne dzielenie pokoju z innymi i ciasnota na małej przestrzeni.

  1. Rób, co chcesz!

W hotelu gdzie znajdują się pokoje Dąbki być może będziesz musiał dostosować się do harmonogramu posiłków, sprzątania, ćwiczeń itp. W domu na plaży możesz wstawać, kiedy tylko chcesz, pływać, kiedy tylko chcesz, korzystać z bieżni i wykonywać wiele innych czynności, kiedy tylko pasuje Ci harmonogram. W wolnej chwili możesz wyjść na prywatną plażę. A najlepsze jest to, że nie musisz dzielić się ze zbyt wieloma osobami.

  1. Prywatność a pokoje Dąbki:

Kiedy jesteś w hotelu w pokojach Dąbki, musisz radzić sobie z zatłoczonymi basenami, zatłoczoną plażą, hałasem wind i cienkimi ścianami, więc nie będzie tam tak spokojnie jak w domu na plaży, gdzie możesz mieć cały dom dla siebie i swojej rodziny i ciesz się prywatną plażą z niewielką liczbą ludzi. Możesz usiąść na patio i cieszyć się pięknym widokiem na Zatokę!