Nauka kitesurfingu – opcja jednodniowa czy weekendowa?

Oszczędź więc czas, pieniądze i frustrację i po prostu zarezerwuj prywatną lekcję od razu – nauka kitesurfingu się opłaci.

Nie próbuję Cię tutaj przestraszyć. Ale kitesurfing może być najniebezpieczniejszym sportem na świecie, jeśli nie wiesz, co robisz. Może to być najbezpieczniejszy i najprzyjemniejszy sport na świecie, jeśli otrzymasz odpowiednie wprowadzenie i lekcje. Więc zrób sobie przysługę i od razu idź na lekcje.
Nauka kitesurfingu to jedno z najbardziej wyzwalających uczuć w historii.

Jak powiedziałem powyżej, zajmie to około 3 – 4 dni, JEŚLI wiatr wieje stale. Tylko w kilku miejscach na świecie wiatr jest naprawdę codziennie, nawet w sezonie. Załóżmy, że masz pomiędzy sobą dwa bezwietrzne dni. To już daje 6 dni.

Zajęłoby mi to co najmniej tydzień lub jeszcze lepiej 10 – 14 dni. Jeśli przerwiesz naukę w trakcie nauki i zrobisz sobie kilkumiesięczną przerwę, zaczniesz od nowa na niższym poziomie i będziesz musiał wziąć więcej lekcji. Zwykle, jeśli nauczyłeś się już startu z wody i czujesz się bezpiecznie, pływając pod wiatr, prawie na pewno osiągniesz ten sam poziom, który zostawiłeś kilka miesięcy później podczas następnych wakacji z latawcem. Nauka kitesurfingu to jest Twój pomysł na wakacje!